kegel-blazusiak-kolekajca-111-kegel-pl-odziez-do-pracy kegel-blazusiak-produkt-polski-gazele-biznesu kegel-blazusika-promocja-niskie-ceny kegel-blazusiak-odzeiz-do-pracy-robocza-nowy-standard-work buty robocze bezpieczne sprint street carbon s3 src hro partner_handlowy_kegel-blazusiak obuwie_do_pracy_cargo

0 1 2 3 4 5 6

Odzież robocza i ochronna

Ponad 30 letnie doświadczenie w produkcji sprawia, że odzież robocza i ochronna KEGEL-BŁAŻUSIAK® jest wysoce estetyczna i bogata wzorniczo, zapewniając jednocześnie wysoki komfort użytkowania i estetyczny wygląd.

Szeroki asortyment w celowo kierowanych kolekcjach oraz stała dostępność na magazynie pozwala na bardzo szybką realizację zamówień.

Możliwość dostosowywania odzieży do polityki wizualnej klienta sprawia, że odzież do pracy staje się wizytówką danej firmy, pozwalającą na identyfikację pracowników oraz wspomagającą kreowanie marki.

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz dodatków, sprawia, że oferowana przez nas odzież ochronna i robocza jest wysoce ekonomiczna. Odnzacza sie odpornością na rozdarcia, przetarcia i odbarwienia podczas długiego okresu użytkowania.

Aktywnie współpracujemy z najlepszymi dostawcami surowców.

NIECH SUKCES KEGEL-BŁAŻUSIAK® STANIE SIĘ TWOIM SUKCESEM