kegel-blazusiak-kolekajca-111-kegel-pl-odziez-do-pracy kegel-blazusiak-produkt-polski-gazele-biznesu kegel-blazusika-promocja-niskie-ceny kegel-blazusiak-odzeiz-do-pracy-robocza-nowy-standard-work buty robocze bezpieczne sprint street carbon s3 src hro partner_handlowy_kegel-blazusiak obuwie_do_pracy_cargo

0 1 2 3 4 5 6

Sport

Kegel - Błażusiak Mistrzem Świata!


Firma Kegel - Błażusiak sponosorem Tadeusza Błażusiaka, Mistrza Świata Enduro.

Tadeusz urodził się w Nowym Targu. Obecnie mieszka i trenuje w Andorze. Uprawianie sportu jest profesją i wielką pasją Tadeusza, pierwszy kontakt z motocyklem miał już w piątym roku życia. Od 2001 roku Tadeusz został objęty specjalistycznym programem szkolenia z uwzględnieniem najnowszych metod naukowych w światowym sporcie (program pod kierownictwem profesora Jerzego A. Żołądzia).

Tadeusz „Taddy” Błazusiak jest Mistrzem Europy w Trialu, zdobył również siedmiokrotnie Międzynarodowe Mistrzostwo Polski i jest dwukrotnym Międzynarodowym Halowym Mistrzem Niemiec w tej właśnie dyscyplinie.

Tadeusz był zawodnikiem fabrycznym największych na świecie producentów motocykli do trialu: początkowo GAS GAS, następnie SCORPA-YAMAHA oraz BETA.

Od 2007 Tadeusz zmienił dyscyplinę z Trialu na Enduro oraz podpisał kontrakt z fabryką KTM. W enduro Tadeusz od samego początku odnosi ogromne sukcesy, ma na swoim koncie wygrane wszystkich największych zawodów Enduro Extreme na świecie zaczynając od ERZBERGRODEO-Austria prze THE TOUGH ONE-Wielka Brytania, HELL’S GATE-Włochy, LAST MAN STANDING-USA a kończąc na dwukrotnym zdobyciu MISTRZOSTWA AMERYKI, zdobyciu PUCHARU ŚWIATA w HALOWYM ENDURO 2010 oraz MISTRZOSTWIE ŚWIATA W HALOWYM ENDURO 2011. Managerem Tadeusza jest jego starszy brat Wojciech Błażusiak, absolwent Uniwersytetu Maryland w Niemczech.

Więcej informacji na stronie Tadeusza Błażusiaka